«Муза жахіть» Лейні Тейлор — фентезі про кохання після трагедії, неможливий вибір і силу, що відкривається лише на межі втрати. Це друга, завершальна частина дилогії «Мрійник Стрендж», у якій Лазло й Сараї опиняються в заручниках помсти Міньї, а таємниці цитаделі, богів і забутих дверей змінюють уявлення про весь світ.
Після трагедії ні Лазло, ні Сараї вже не ті, ким були раніше. Один — бог, інша — привидка. Одержима помстою Мінья тримає їх у заручниках. Перед Лазло постав неможливий вибір: рятувати жінку, яку кохає, чи всіх інших? А Сараї почувається безпораднішою, ніж будь-коли. Проте інколи лише найкрайніша потреба здатна показати наші власні глибини, і Сараї, муза жахіть, ще не відкрила меж своїх можливостей.
Коли люди й нащадки богів оговтуються після майже повного падіння цитаделі, новий ворог руйнує їхні крихкі надії, а давні таємниці оживають знову. Звідки прийшли боги — і навіщо? Що сталося з тисячами дітей, народжених у цитаделі? І найголовніше: коли забуті двері відчиняються, відкриваючи нові світи, чи мусять герої завжди вбивати монстрів — чи, можливо, їх можна врятувати?